Metody nauczania

Kind hält Tafel mit dem Satz "Do you speak english?"

Organizujemy kursy języka angielskiego dla wszystkich chętnych od 8 roku życia, na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno ogólne jak i Business English maturalne a także do egzaminów Cambridge FCE CAE CPE IELTS.

 

Oferujemy kursy dla firm, stawiamy na jakość nauczania i satysfakcję uczenia i dlatego uczymy w małych grupach od 2 do 6 osób, możliwe są także zajęcia indywidualne. Stosujemy nowoczesną metodę komunikatywną polegającą na rozwijaniu czterech umiejętności językowych: rozumienia ze słuchu, czytania z analizą treści pisania oraz mówienia.

 

Happy group of students with thumbs up

 

 

 

Gramatykę wprowadzamy stopniowo, wykorzystując nowoczesne techniki dydaktyczne oraz zróżnicowane typy ćwiczeń, które zapewniają aktywne uczestnictwo, dzięki czemu możliwe jest nabywanie właściwych nawyków językowych.

Do nauczania wykorzystujemy nowoczesne i skuteczne podręczniki, dobierane w zależności od poziomu i potrzeb uczących się. Istnieje możliwość indywidualnych programów dostosowanych do potrzeb klienta (np. konwersatoria) oraz tematycznych warsztatów językowych.

 

 

 

English test

 

 

W trakcie rozmowy kwalifikującej, po bezpłatnym teście, razem zadecydujemy, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy.